Obchodní, prodejní a marketingový systém SPEKTRUM

Základní popis produktu

Program umožňuje zpracovávat proces získávání, vedení a zpracování zakázek.

Jde především o vedení skladu, nákupu, vedení nabídek, objednávek, vedení historie komunikace se zákazníky (vedení marketingových informací), vedení časových plánů k jednotlivým zákazníkům, zakázkám či plánů evidence zboží a služeb, nákupu apod. Program umožňuje tisknout doklady jako faktura, objednávka, nabídka, dílenský list či je exportovat do pdf, html, doc, excelu. Taktéž pracuje s hromadnou korespondencí Wordu (hromadné zasílání hlavičkových dopisů, tisk štítků apod.), hromadně dokáže zasílat hlavičkové maily a pomocí návrháře sestav lze vytvářet analýzy, rozbory, exporty do excelu či sestavy. Velkou výhodou programu je možnost využití tzv.předdefinovaných forem. Jde o předem uložené časté kombinace zboží a služeb, jenž je možné jedním klepnutím vložit do objednávky či nabídky.

Program sestává ze skladového a zakázkového systému.

Skladový systém je evidencí materiálu a služeb, jenž zahrnuje aktuální stav materiálu a ceníky služeb, s nímž pracuje zakázkový systém.

Zakázkový systém provádí evidencí zákazníků a vedení historie komunikace s nimi, dodavatelů, zakázek, nabídek, jež je možno v programu vytvářet stejně jako konvertovat do objednávky.

Software podporuje práci s čárkovým kódem jak ve výběru materiálu tak při práci s objednávkami.

Další detaily o programu se můžete dozvědět osobně.